гороскоп на дева сегодня от павла глоба василиса володина гороскоп на день восточный гороскоп по стихиям совместимость приведу ссылку год змеи гороскоп для весов
Menu

MilO Mil Programı

MilO…Sizi Uçuran Mil O!

OptimumCard’ın yepyeni uçuş mili programı ile yaptığınız her alışverişte ister yurtiçi ister yurtdışı olsun, MilO kazanırsınız. Aynı zamanda OptimumPuan kazanmaya da devam edersiniz. Biriktirdiğiniz MilO’larınız ile bedavaya uçabilir, paket tur ya da konaklama hizmetlerini satın alabilirsiniz.

MilO’da Süre Kısıtlaması Yok YENİ

MilO Uçuş Mili Programında herhangi bir süre sınırı yok. MilO’larınızı ne zaman tamamlarsanız o zaman biletinizi alıp uçabilirsiniz.

MilO Kazanımı

Optimum üye işyerlerinde yapacağınız tek ödeme (tek çekim) ve taksitli alışverişlerinizde her 50 TL’lik alışverişlerinizde 0.10 MilO kazanırsınız. Yurtiçinde ve yurtdışındaki diğer işyerlerinde ise yapacağınız alışverişlerde her 400 TL’lik alışverişe 0.10 MilO kazanırsınız.

MilO’larınızı 4 ile Çarpıyoruz YENİ

MilO’larınız uçak bileti veya paket tur/konaklama hizmeti alımında kullanılırken 4 ile çarpılır, her bir MilO 4 kat daha değerli olur.

Avans MilO ile Hiç Beklemeden Uçun

İstediğiniz yere uçmak ya da dilediğiniz otelde konaklamak için MilO’larınız yeterli değilse,beklemenize gerek yok. Avans MilO kullanabilir ve 1 yıl içerisinde biriktireceğiniz MilO’larınız ile almış olduğunuz avansı rahatça tamamlayabilirsiniz.

Havayolu Kısıtlaması Yok

MilO’larınız ile dilediğiniz bileti, dilediğiniz yönde, dilediğiniz havayolundan alabilirsiniz. İster tek yön, ister gidiş-dönüş, ister buradan Türkiye’ye, ister Londra’dan Paris’e…

Asıl Kart ve Ek Kart MilO’larını Birleştirin

Ek kartlarınızda biriken MilO’ları da asıl karttakiler ile birleştirin, MilO’larınızı çoğaltın, daha da kolay uçun, tatile çıkın.

Sevdiklerinizi De Düşündük

MilO’larınızı kullanarak sadece kendiniz için değil, dilediğiniz herhangi bir kişi adına da bilet alabilirsiniz.

Bilet Sayısında Sınırlama Yok

Kampanya süresince bir kişinin alabileceği bilet sayısında bir sınırlama yoktur. Daha fazla MilO biriktirin, kendinize ve sevdiklerinize bedavaya daha fazla uçak bileti, paket tur veya konaklama hizmeti satın alın.

OptimumPuan’dan MilO’ya

Dilediğiniz zaman alışverişlerinizde biriktirdiğiniz OptimumPuan’larınızı MilO’larınızın üzerine ekleyip daha kısa sürede uçak bileti, paket tur veya konaklama hizmeti satın alabilirsiniz.

  • MilO Nasıl Kullanılır?

  • Avans MilO Nasıl Kullanılır?

  • Avans MilO’lar Ne Zamana Kadar Tamamlanmalıdır?

  • Aynı Anda Hem OptimumPuan Hem De Avans MilO Bilet Alımında Nasıl Kullanılır?

Lütfen MilO Mil Programı Koşullarını okuyunuz.


KOOPBANK Yeni Web Sitesi Yayında

Yenilenmis arayuzu ve zengin icerigi ile Koopbankın Yeni web sitesi yayında.

Site Tanıtımı

En Son Yeniliklerimiz

Optimum Mil Programınız
Sonradan Taksit Fırsatı
Günde 2.5 Euro'ya Güneş Enerjisi Sistemi
Araç Kredi Kampanyası